Kreatywna lampa stołowa efekt 3D piasek LED

148,50 zł
IE018
Ilość

 

Dbamy o Twoją prywatność

 

Dostawa od 8,99 zł, darmowa dostawa powyżej 80 złotych

 

Odstąpienie od umowy 14 dni od otrzymania produktu i kolejne 14 na odesłanie produktu

Kreatywna lampa stołowa efekt 3D piasek LED 

Relaksujący, dynamiczny obraz piaskowy. Za każdym razem, gdy obracasz ramkę, otrzymujesz inny, niezwykły obraz. Ruchome piaski powoli opadają, tak jak wodospady, powoli tworząc pustynie, oceany, góry i inne krajobrazy, które są niezwykle przyjemne dla oka. Obserwując spadający piasek i zmieniające się różne sceny krajobrazowe, poczujesz się wyjątkowo spokojny i zrelaksowany. 

Możliwość regulacji trzech temperatur barwowych. 

Barwa neutralna 

Temperatura barwowa to około 4500K. Naturalne światło doda elegancji Twojemu wnętrzu i sprawi, że Twoje wnętrze będzie wyglądało ekskluzywnie. 

Barwa zimna 

Temperatura barwowa to około 6000K. Światło w tym kolorze dobrze sprawdza się w pomieszczeniach przeznaczonych do pracy i nauki. Orzeźwi Twoje pomieszczenie. Światło zimne doda Ci energii, pobudzi do działania oraz zwiększy Twoją koncentrację. 

Barwa ciepła 

Temperatura barwowa to około 3000K. Jest idealne do pomieszczeń, gdzie domownicy wypoczywają. To światło jest niezwykle przytulne i delikatne, dzięki czemu będziesz mógł łatwo się zrelaksować i wyciszyć. 

Wysoka jakość wykonania 

Ruchomy obraz piaskowy wykonany jest z wysokiej jakości szkła. Bezołowiowe szkło o wysokiej przejrzystości, tak jak kropla wody, dodatkowo obraz obraca się o 360°.

Wyjątkowy prezent 

Lampa doskonale sprawdzi się jako prezent urodzinowy, świąteczny dla przyjaciół lub rodziny. Podaruj radość swoim bliskim, dając im w prezencie to wyjątkowe dzieło sztuki. 

SPECYFIKACJA:

  •  Kolor: podstawowy czarny + czerwony, podstawowy czarny + niebieski, podstawowy biały + fioletowy, podstawowy biały + pomarańczowy 
  •  Rozmiar: długość 25 * szerokość 11,8 * wysokość 29 cm
  •  Materiał: szkło + metal
  • Waga: 750 g
  • Tryb ładowania: interfejs USB
  • Moc: 32 W
  • Skuteczność produktu:
  • Trójkolorowa zmiana światła, odpowiednia jako prezent świąteczny dla przyjaciół i rodziny.                                        

IE018
10 Przedmiot