Patyczki zapachowe do aromaterapii zestaw

10,40 zł

Patyczki zapachowe do aromaterapii, które przez 25 dni będą nadawać twojemu mieszkaniu piękny zapach. Zawiera 30 ml olejku eterycznego

Rodzaj
Ilość

 

Dbamy o Twoją prywatność

 

Dostawa od 8,99 zł, darmowa dostawa powyżej 80 złotych

 

Odstąpienie od umowy 14 dni od otrzymania produktu i kolejne 14 na odesłanie produktu

Patyczki zapachowe 

ELEGANCKIE ZAPACHY DO POMIESZCZEŃ, które potrafią w jednej chwili zmienić wnętrze niczym najlepszy dekorator. Bogactwo ekskluzywnych aromatów pomoże wykreować wymarzony wizerunek mieszkania... i jego właściciela. W skład zestawu wchodzą: zapach, karafka oraz nośniki: kwiat, kula  oraz patyczki. Intensywność zapachów reguluje się za pomocą ilości patyczków. Zasada jest prosta- im więcej patyczków w karafce z perfumami-olejkami, tym mocniejszy zapach. Patyczki można także co kilka dni, tygodni obrócić, aby zapach był intensywniejszy, a co kilka miesięcy wymienić. Co do trwałości zapachów jest to kwestia umiejscowienia karafki, jeśli  postawimy w miejscu dość intensywnie wentylowanym zapach szybciej ulotni się. 

KORZYŚCI Z UŻYCIA DYFUZORÓW – KARAFEK Z PATYCZKAMI:

  •  Brak płomienia (ognia) oraz ciepła – w przeciwieństwie do świec, karafki nie potrzebują ognia, aby działać, są więc dla nich bezpieczniejszą alternatywą.
  •  Karafki nie trzeba „włączać i wyłączać” – świece, jak również inne odświeżacze powietrza, działają tylko wtedy, gdy są zapalone lub włączone. Karafki działają non-stop i nie trzeba pamiętać o tym, aby je "aktywować".
  •  Karafki nie dymią – zapach uwalniany przez świece jest przyjemny, ale dym, jaki może powstać przy paleniu już do przyjemnych nie należy (uwaga: prawidłowo palone świece z naszego portfolio nie dymią!).
  •  Nie pozostawiają bałaganu – kadzidełka podczas palenia dają popiół, świece roztopiony wosk, a nasze karafki nie pozostawiają żadnych „efektów ubocznych”.

  • INSTRUKCJA OBSŁUGI DYFUZORÓW Z PATYCZKAMI:

Istnieje kilka bardzo prostych „technik”, aby wzmocnić doświadczenia zapachowe. Należy pamiętać o tym, że:

 Pozycja dyfuzora jest kluczem

Nie mówimy, jak blisko dyfuzora trzeba usiąść. Chodzi o umieszczenie karafki w danym pomieszczeniu tak, żeby zapach, wykorzystując naturalny przepływ powietrza, „rozszedł się” się po nim. Oczywiste jest, że postawienie dyfuzora przy otwartym oknie spowoduje, że krócej będzie można cieszyć się wybranym zapachem. Należy wyczuć, jak przebiega ruch powietrza w pomieszczeniu i postawić dyfuzor dokładnie w połowie tej drogi.
 Ilość patyczków w dyfuzorze
Przy pierwszym użyciu zawsze należy włożyć do karafki wszystkie patyczki. Zapach zacznie być wyczuwalny po ok. 3-4 godzinach. Jeśli aromat będzie zbyt intensywny, możemy usunąć kilka patyczków, zmniejszając tym samym powierzchnię parowania/dyfuzji.
 Patyczki można odwracać
Załóżmy, że zapach jeszcze jest w karafce, ale nie wydaje się już tak intensywny, jak na początku. Wystarczy wtedy odwrócić patyczki do góry nogami, by ponownie powitać zapach w domu. To naprawdę takie proste! Mocno nasycone zapachem patyczki oraz optymalny przepływ powietrza i dyfuzor zachowuje się jak nowy!

 

GOLDSTART
AC012.1 / A163.1
52 Przedmiot

Specyficzne kody

ean13
5904151813821