Uchwyt na worki na śmieci

9,80 zł

Uchwyt na worki do śmieci, który można zamontować do drzwi szafek, szuflad oraz przykleić do płytek.

Uchwyt można zamocować do szuflady, drzwiczek czy ściany. Montuje się go na dołączony do zestawu panel montujący na bardzo mocną taśmę dwustronną, który należy przyczepić do wyczyszczonej, odtłuszczonej i wysuszonej powierzchni. Panel nie zniszczy ściany do której został przymocowany. 

Na uchwyt można założyć standardową reklamówkę ("z uszami" ze sklepu), przezroczysty worek śniadaniowy bądź worek na śmieci o pojemności maksymalnie 35 litrów. Maksymalne obciążenie uchwytu wynosi ok. 5 kg, może on służyć  jako kosz na śmieci na podręczne, kuchenne śmieci, na przykład podczas gotowania, obierania warzyw itd.

Kolor
Ilość

 

Dbamy o Twoją prywatność

 

Dostawa od 8,99 zł, darmowa dostawa powyżej 80 złotych

 

Odstąpienie od umowy 14 dni od otrzymania produktu i kolejne 14 na odesłanie produktu

Panel mocujący należy przyczepić do wyczyszczonej, odtłuszczonej i wysuszonej powierzchni poprzez odklejenie folii ochronnej i przyklejenie taśmy dwustronnej.

Po przymocowaniu panelu należy nałożyć uchwyt na panel (uchwyt z boku posiada zaczepy, które należy założyć na panel mocujący)

Aby zamontować worek na uchwycie należy odłożyć przykrywkę, odczepić uchwyt od panelu mocującego i trzymając uchwyt w rękach oddzielić białą część od kolorowej - na kolorową część należy nałożyć worek, a białą częścią zacisnąć worek, aby stabilnie trzymał się na uchwycie. Aby oddzielić białą część od kolorowej należy kliknąć dwa zaciski pod dwoma uchwytami/"uszami" po obu stronach uchwytu do środka i w ten sposób odczepić białą pokrywę od kolorowej.

GOLDSTART
B002.1
20 Przedmiot