Piankowa mata podłogowa dla dzieci puzzle

42,70 zł

Jedyna taka w Polsce mata piankowa, o grubości 2,5 cm -  jest to aż dwukrotnie więcej niż w innych matach tego typu. Posiada antypoślizgową powierzchnię, jest wodoodporna, łatwa do czyszczenia, zapełnia pełne bezpieczeństwo Twojemu dziecku. Jest nietoksyczna i posiada gwarantujący to certyfikat SGS.

Kolor
Ilość

 

Dbamy o Twoją prywatność

 

Dostawa od 8,99 zł, darmowa dostawa powyżej 80 złotych

 

Odstąpienie od umowy 14 dni od otrzymania produktu i kolejne 14 na odesłanie produktu

Mata piankowa PUZZLE

Wysokiej jakości mata piankowa w kształcie puzzli, jedyna taka w Polsce!

Czym się wyróżnia nasza mata wśród innych?

Nasza mata piankowa jest wykonana z wysokiej jakości materiału EVA, która ma grubość aż 2,5cm! Jest to aż dwukrotnie więcej niż w innych matach tego typu. 

Materiał jest super miękki i delikatny dla skóry, nie ważne czy chodzisz po niej ty czy Twoja pociecha, Nasza mata zapewnia wygodę i komfort. 

Produkt posiada wypustkowaną antypoślizgową powierzchnię(powierzchnia ta występuje po obu stronach maty), dzięki której można chodzić na niej nawet bez skarpetek bez obawy, że się poślizgniemy! A jeżeli już się na niej potkniemy 2,5cm mata zamortyzuje nasz upadek tak, że nawet go nie poczujemy. Także Nasze pociechy mogą się bawić do woli, bez obawy rodziców o niefortunny upadek!

Mata jest także wodoodporna, nie trzeba się martwić, że jeżeli coś się nam na niej rozleje cały puzzel będzie do wyrzucenia! Cecha ta także pozwala nam na łatwe czyszczenie maty, którą wystarczy przetrzeć zamoczoną w wodzie szmatką czy opłukać pod bieżącą wodą np.: z kranu. Można ją oczywiście także odkurzać. :)

Mata także nie przepuszcza zimna idącego od podłogi ani nie nagrzewa się od promieni słonecznych.

Materiał EVA, z którego jest wykonana nasza mata, jest nietoksyczny, posiada certyfikat SGS. Połknięcie niewielkiej ilości materiału nie zaszkodzi nawet tak wrażliwemu i delikatnemu brzuszkowi dziecka, zapewnia to ogromne bezpieczeństwo.

Mata posiada wymiary 60x60 cm (od ząbka do ząbka). Posiada także w zestawie 2 paski wykańczające matę, które mają 2 cm długości.

Puzzle łączą się ze sobą płynnie i gładko, zawsze idealnie dopasowują wypustkami.

W naszej ofercie znajdą Państwo 5 kolorów, które można ze sobą mieszać i łączyć, tworząc różne wzory. Można także budować z nich figury 3D, wszystko zależy od Państwa wyobraźni!

GOLDSTART
A198.2
13 Przedmiot