Wielofunkcyjna suszarka na naczynia z tacą ociekową

zł211.80

Praktyczna suszarka do naczyń jest niezbędnym elementem wyposażenia w każdej kuchni. Suszarka jest bardzo pojemna, dzięki dwupoziomowej konstrukcji oraz dodatkowemu pojemnikowi na sztućce.

Suszarka pomieści 10 talerzy, 10 miseczek, filiżanki, szklanki, sztućce. Pojemnik na sztućce można dostosować do własnych potrzeb ustawiając go po odpowiedniej dla siebie stronie suszarki.

Wyjmowana tacka ociekacza ułatwia wylewanie wody oraz jej czyszczenie. Tacka wykonana jest z tworzywa sztucznego.

Liczba pięter
Quantity

 

Dbamy o Twoją prywatność

 

Dostawa od 8,99 zł, darmowa dostawa powyżej 80 złotych

 

Odstąpienie od umowy 14 dni od otrzymania produktu i kolejne 14 na odesłanie produktu

Praktyczna suszarka do naczyń jest niezbędnym elementem wyposażenia w każdej kuchni. Suszarka jest bardzo pojemna, dzięki trzypoziomowej konstrukcji oraz dodatkowemu pojemnikowi na sztućce.

Suszarka pomieści 10 talerzy,  16 miseczek, filiżanki, szklanki, sztućce. Pojemnik na sztućce można dostosować do własnych potrzeb ustawiając go po odpowiedniej dla siebie stronie suszarki.

Wyjmowana tacka ociekacza ułatwia wylewanie wody oraz jej czyszczenie. Tacka wykonana jest z tworzywa sztucznego.

W pełni solidny stojak na naczynia odpływowe do użytku domowego, kolor czarny matowy, każda warstwa może wytrzymać ciężar do 12 kg, jest odporna na zarysowania i rdzę.


• Akcesoria: 16 miejsc na miski + 10 miejsc na talerze  + 6 miejsc na filiżanki + 4  haczyki  + 3 miejsca  na nóż kuchenny + 1 pudełko na sztućce + 1 stojak na deski do krojenia + 1 tacka ociekowa
• Rozmiar: długość 37,5 * szerokość 46,5 * wysokość 31 cm
• Kolor: czarny
• Materiał: PP + stal węglowa
• Waga: 1 kg

AA146 / B091
44 Item

Specific References

ean13
5904365750509