Zestaw klipsów spożywczych 10 szt. Mix kolorów

zł6.90

Zestaw klipsów spożywczych mix kolorów to gwarancja, że z żadnej torebki z kaszą, mąką, cukrem, nasionami czy proszkiem już nic się nie wysypie. Taki komplet pozwoli zaprowadzić porządek w szafkach kuchennych. Szczelne zamknięcie uchroni produkty przed wilgocią, wysychaniem, owadami i zanieczyszczeniami. W ten sposób przedłuzysz świeżość i nie tylko.

Quantity

 

Dbamy o Twoją prywatność

 

Dostawa od 8,99 zł, darmowa dostawa powyżej 80 złotych

 

Odstąpienie od umowy 14 dni od otrzymania produktu i kolejne 14 na odesłanie produktu

Zestaw klipsów spożywczych 10szt. Mix kolorów A212

Zestaw klipsów spożywczych mix kolorów to gwarancja, że z żadnej torebki z kaszą, mąką, cukrem nasionami czy proszkiem już nic się nie wysypie. Taki komplet pozwoli zaprowadzić porządek w szafkach kuchennych. Szczelne zamknięcie uchroni produkty przed wilgocią, wysychaniem, owadami i zanieczyszczeniami. W ten sposób przedłużysz świeżość żywności, dzięki ograniczonemu dostępowi powietrza i zamknięciu torebek produkty te nie stracą swojego aromatu i smaku a szafki kuchenne będą lśnić czystością. Klipsy wykonane są z wysokiej jakości tworzywa, łatwe w użytkowaniu i przeznaczone do wielokrotnego użytku. Niezastąpione w kuchni jak i w podróży oraz na spacerach z małymi dziećmi.

Zalety:

  • przedłużają świeżość żywności
  • zabezpieczają przed wilgocią
  • zabezpieczają przed przenikaniem zapachów
  • zapobiegają niekontrolowanemu wysypaniu się produktów z wnętrza opakowań 
  • idealnie sprawdzą się do zamykania produktów takich jak makaron, kasza, ryż, orzeszki, chipsy, płatki, kawy i herbaty itp.
  • dzięki małym wymiarom zmieścisz klips w torebce, kieszeni i zawsze będzie w razie potrzeby pod ręką
  • szybko i skutecznie zabezpieczysz opakowanie ze słodyczami i przekąskami przed wysypaniem lub nieproszonymi gośćmi, chroniąc tym samym przed ugryzieniem os i innych owadów

Specyfikacja:

Zestaw 10szt. mix kolorów

Rozmiar: długość 16 szerokość 1,4cm

Kolor: Mix kolorów- wysyłka losowo

Materiał: Tworzywo PP

Waga: 3g

AA060 / A212
25 Item